Doprava

Účastníci si zabezpečujú dopravu na miesto konania konferencie samostatne. V prípade záujmu je možné využiť spoločnú autobusovú dopravu z Bratislavy do Oponíc a späť. Odchod autobusu je plánovaný v stredu 15. novembra 2023 o 12.00 hod. z Bottovej ulice. O odchode autobusu z Oponíc do Bratislavy po ukončení konferencie, budú účastníci informovaní organizátorom priamo na mieste.

Logistické info

Adresa
Chateau Appony, Oponice 271, 956 14 Slovenská republika
GPS súradnice 
48.46472098411832, 18.147684277168207
Zobraziť trasu

Ubytovanie

Pre účastníkov konferencie bude zabezpečené ubytovanie na jednu noc (z 15. na 16. novembra) v Chateau Appony, Oponice (miesto konania sa konferencie).
Prosíme účastníkov konferencie, aby vzali do úvahy, že ubytovanie bude zabezpečené v dvojposteľových izbách. V prípade, že v registračnom formulári účastník/čka uvedie preferenciu, s kým chce byť ubytovaný/á, pokúsime sa tejto požiadavke vyhovieť. Ak požadujete ubytovanie v jednolôžkovej izbe, kontaktujte organizátora konferencie z dôvodu preverenia dostupnosti a výšky poplatku za takúto izbu.

Stravovanie

Stravovanie je zabezpečené pre všetkých účastníkov konferencie počas oboch dní trvania konferencie. V prípade stravovacích obmedzení nás o nich, prosím, informujte v registračnom formulári.

Registračný formulár

Registrácia

Kontakt na organizátora

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na
konferencia@tenenet.sk
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram